Ekopelety
Ekopelety
Ekopelety

Potřebujete poradit?

+420 775 416 855 info@ekopelety.cz

Otevírací doba: Po-Pá 8:30-16hod. 

Brikety

O nás

Rodinná společnost vznikla v roce 2009 v areálu bývalých vojenských kasáren, kde se zabývá výrobou, prodejem a distribucí dřevních pelet a briket.

Do portfolia našich služeb patří velkoobchodní i maloobchodní prodej v místě výroby a rozvoz prostřednictvím vlastního vozového parku, který zahrnuje rozmanitou manipulační techniku, pro uspokojení individuálních přání zákazníka.

Pelety jsou zaváženy nákladním automobilem s terénním manipulátorem, který Vám palivo složí kam si ukážete. Dále pelety zavážíme pomocí cisterny na volně ložené pelety a to menší cisternou na max. 6 tun, která je vhodná pro menší zásobníky a hůře dostupná místa. Pro větší instalace je určena cisterna na max 16 tun s větším dosahem hadic a to až 30m. 

Kapacita produkce našich výrobních závodů se pohybuje okolo 15 000 tun dřevních paliv ročně. Při výrobě klademe velký důraz na kontrolu kvality paliv. Nabízíme pouze vlastními silami, v česku vyráběná paliva, díky čemuž jsme schopni garantovat kvalitu dodaného paliva. V případě zájmu není problém se po telefonické dohodě na provoz osobně podívat a vidět na vlastní oči, jak se paliva vyrábějí.

Naše výrobky můžete zakoupit ve výrobním areálu ve Staré Huti, nebo si je nechat zavézt až domů. 

Pravidelně se snažíme připravovat zajímavé akce pro zákazníky. Mezi nejvyužívanější patří např. letní předplatba pelet, kdy si zákazník nakoupí palivo v období březen - červen za letní cenu, která bývá zpravidla nejnižší. V ceně je poté zahrnuto uskladnění paliv v našich prostorách zdarma a to až do března následujícího roku. Zákazník si zboží může vyzvednout, nebo nechat zavézt, jak uzná za vhodné.

Proč
koupit palivo
právě od nás?

Jsme český výrobce
pelet a briket

Palivo zdarma uskladníme
mimo topnou sezónu

Máme vlastní rozvoz a palivo
vám dovezeme až domů

Kontakty

Stará Huť 491 (bývalý vojenský areál)

Otevírací doba: Po-Pá 8:30 -16h

 

+420 775 416 855 

info@ekopelety.cz